Güçlü Pazaryeri Ve E-ticaret Çözümleri İçin

HakkımızdaDijital çağın hızla değişen dünyasında, alışveriş deneyimleri ve ticaret normları da devrim geçiriyor. İşte bu noktada, TrairSoft olarak, çevrimiçi ticaretin geleceğine şekil vermek için buradayız. İki yıldır süregelen tutkulu ve yenilikçi bir yolculuğun ardından, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak için buradayız.

aboutus

Bağlantısız Ticaret

TrAir, bulut tabanlı bir headless ticaret platformudur ve kullanıcılarına çok yönlü yetenekler sunar. Bu platform, omnichannel satış yapma, pazaryeri oluşturma veya B2B ticaret yapma gibi işletme ihtiyaçlarına uygun güçlü ve esnek çözümler sunar. Ayrıca müşteri deneyimlerini geliştirme, gelirleri artırma ve platform değişikliği gereksinimini ortadan kaldırma konusunda işletmelere yardımcı olan bir araçlar paketi sunar.

Yüksek Performanslı Altyapı

API-merkezli ve mikroservis temelli altyapısıyla TrAir Commerce Cloud, ticari uygulamalarınızı tasarlamanıza, dağıtmanıza ve entegre etmenize büyük kolaylık sağlar, böylece özel ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyum sağlar. TrAir Commerce Cloud hızlıdır, otomatik olarak büyüyebilir ve güvendedir. Ayrıca, tüm kredi kartı bilgilerini işleyen, saklayan veya ileten şirketler için güvenli bir ortamı sürdürmek için PCI DSS uyumlu bir sertifikaya sahiptir. Sadece en iyisini kabul edin. TrAir olarak, işletmenizin her zaman en son dijital trendlerin önünde olduğunu ve iş yapmaya her zaman hazır olduğunuzu garanti ederiz, böylece hedeflerinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

aboutus
aboutus

Ofislerimiz

Ofislerimiz, küresel pazarda genişlemek isteyen şirketler için stratejik bir avantaj sunar. Estonya'nın dijital yenilikçilik alanındaki liderliği, Balıkesir ve İstanbul'un coğrafi konumu, müşterilerimize uluslararası arenada büyümelerine destek olmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.